Cvičení pro děti

5 A VÍCE LET

Zumba

Zábavné, taneční, veselé cvičení pro všechny věkové kategorie a pohlaví. Nezáleží, jak velký sportovec nebo tanečník dítě je. Každý si tu najde své. 

Zumba je prostě jihoamerická party, během níž dítě posílí celé tělo. 

Zumba je intervalový trénink, během kterého se posiluje hluboký stabilizační systém páteře, spalují se tuky a posilují svaly, zlepšuje se kondice a navíc se zde tancuje do super muziky.

Ve FIT STUDIU 21 trénuje i závodní tým Zumby, který získal mnoho ocenění.


5 A VÍCE LET

Přípravka závodního gymnastického aerobiku

Gymnastický (neoficiálně sportovní) aerobik je aerobik upravený pro soutěže. Vznikl na základě tanečního aerobiku pro veřejnost.

Soutěží se v několika kategoriích - muži a ženy individuálně, smíšené páry, mužské a ženské trojice, mužské a ženské týmy (5 soutěžících), stepové týmy. Sestavy jsou předváděny za doprovodu hudby. Sestava trvá 1 minutu a 20 sekund.

Hodnotí se obtížnost sestavy, technické provedení jednotlivých prvků, správný timing, synchronnost závodníků, choreografie a celkový umělecký dojem.

Ve FIT STUIU 21 se účastníme závodů pod Českou gymnastickou federací.

Více zde


4 AŽ 7 LET

Gymnastická přípravka

Gymnastika podporuje obratnost dítěte v běžném životě a především dává základ k většině dalších sportovních odvětví. Gymnastické činnosti podporují schopnost ovládnutí těla, správné provedení pohybu, obratnost dětí a rovnoměrné posílení svalstva celého těla. 

Děti se učí ovládat jednotlivé segmenty svého těla v čase i prostoru, dále odbourávají strach v polohách hlavou dolů a budují tak sebevědomí ve vlastní schopnosti. Provedení kotoulu či stoje na rukou pro děti nebude žádným problémem a známým strašákem ve školní TV.

Naši trenéři mají v tomto oboru vysokoškolské vzdělání a letité zkušenosti a lze se tedy spolehnout na jejich odborný přístup a kvalitu.

4 AŽ 7 LET

Dětská jóga

Mnohé jógové pozice jsou pro děti naprosto přirozené a v podstatě denně používané. Jen se občas podívejte, v jakých polohách spí nebo odpočívají, jak rádi lezou po čtyřech a hrají si na různá zvířátka, jak mají rádi bublifuk a nekonečné foukání aby byly další a další bubliny.

A právě toho využíváme v hodinách dětské jógy. Jednoduché jógové pozice se děti naučí zábavnou formou, pomocí říkanek, písniček a dalších.

Kromě toho, že se děti učí lépe poznávat své tělo a uvědomovat si části svého těla, má jóga dobrý vliv na spánek soustředění rozvoj fantazie, vnímání sebe i okolí. Dětská jóga je speciálně upravená a liší se od té pro dospělé. Je vedena hravou formou a nechybí ani běhání a dovádění.


Máte zájem o cvičení pro vaše dítě?

Kde nás najdete?

FIT STUDIO 21

Smetanovo náměstí 3517

Havlíčkův Brod 580 01

IČ: 14094649

č.ú. 2802091898/2010Made With Brizy